سروش

با کلیک بر لینک زیر درکانال سروش نماز آدینه از مطالب متنوع شامل:داستانهای اخلاقی، نکات پند آمیز ،احادیث،اخبارسیاسی ،نکات روانشناسی و …. بهره مند شوید.

نماز آدینه

 

آخرین دیدگاه‌ها

  خط افقی و حذف آن در word 2007

  برای استفاده از خطوط افقی جدا کننده در برنامه Word می توانید به شکل سریع و تنها با استفاده از سه کاراکتر یک خط افقی با اشکال متفاوت بسازید. این کار سرعت شما را در بسیاری از پروژه های Word بالا می برد. بدین منظور می توانید نرم افزار MS Word را اجرا کنید.
  سپس با استفاده از سه حرف زیر خطوط مربوطه را رسم کنید.
  خط ربط ( — ) استفاده از سه حرف برای ایجاد یک خط افقی در Word
  زیرین خط ( ___ ) استفاده از سه حرف برای ایجاد یک خط افقی در Word


  علامت مساوی ( === ) استفاده از سه حرف برای ایجاد یک خط افقی در Word
  علامت مربع( ### ) استفاده از سه حرف برای ایجاد یک خط افقی در Word
  ستاره ( *** ) استفاده از سه حرف برای ایجاد یک خط افقی در Word
  تیلد ( ~~~ ) استفاده از سه حرف برای ایجاد یک خط افقی در Word
  این خطوط در بسیاری از کارهای به شما کمک می کند که ظاهر سند خود را در بخش های جداگانه ای تنظیم نمایید و به خروجی کارها زیبایی لازم را بدهد، اما گاه ممکن است، که با تایپ ناخواسته این کاراکتر ها، هنگامی که متنی را تایپ می کنید یعنی با وارد کردن سه تا از این کاراکترها، ویرایشگر متن ورد بطور اتوماتیک یک خط افقی در عرض صفحه وارد کند که نمی توانید از آن خلاصی یابید.
  در پی پرسش مکرر دوستان در کلاس و غیر آن در این پست راه حل رهایی از این خطوط را ارائه می کنم امید که مورد پسنده کاربران واقع گردد.
  برای رهایی از این مشکل باید عرض کنم که این در واقع خط محتوایی نیست بلکه یک خط حاشیه پاراگراف است که  با تایپ چند خط  تیره یا کاراکتر دیگری، پشت سرهم  در برنامه، ورد یک خط در آخر پاراگراف ایجاد می کند که بعنوان خط حاشیه جدول محسوب میشود.
  لذا برای حذف آن حاشیه، در ورد ۲۰۱۰ و ۲۰۰۷ باید  روی پاراگراف مربوطه کلیک کرده و از نوار ابزار روبان page layout  را انتخاب و از میان مجموعه های موجود در پالت Page Background  بروی گزینه   Page Borders کلیک کرده و در پنجره باز شده ، روی تب (کاربرگ) Border  کلیک کنید، که درلیست سمت چپ گزینه Box سپس None را انتخاب نموده و OK کنید  تا کادر مربوطه بسته و خط مزاحم برداشته شود.
  برای اینکه دیگر این اتفاق نیفتد و شما گرفتار این خط مزاحم نشود می توانید از قسمت تنظیمات اصلی برنامه مسیر های زیر را اصلاح کنید.
  از گزینه File قسمت Options بخش Proofing ، کلید AutoCorrect Options  را انتخاب کرده و از کاربرگ AutoFormat as You Type  و بخش Apply as you type گزینه Border Line را غیر فعال نمایید.

  منبع:سایت راموزی

  یک نظر بگذارید

  شعار سال 1396

   

  شعار امسال «حمایت از کالای ایرانی» است؛ سال «حمایت از کالای ایرانی». این فقط مربوط به مسئولین نیست؛ آحاد ملّت همه میتوانند در این زمینه کمک بکنند و به معنای واقعی کلمه وارد میدان بشوند.

  آمار
  خبرنامه ایمیلی

  اگر مايليد که مطالب اين سايت را از طریق ايميل دريافت کنيد، ايميل خود را وارد نموده و برروي دکمه ي عضويت کليک کنيد

  Delivered by FeedBurner